XIII Niedziela zwykła – 28.06.2020

1. Do wtorku włącznie po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa; dziś po Mszy św. o godz. 16.00.
  2. Jutro 29 czerwca przypada Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła.
    Taca z tego dnia przeznaczona będzie na „Świętopietrze”.
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.
    W czwartek po Mszy św. modlitwa o nowe powołania do życia kapłańskiego i zakonnego – szczególnie z naszej Parafii.
    W piątek Spowiedź św. od godz. 16.30. Po Mszy św. nabożeństwo I piątku. Po nabożeństwie zapalenie zniczy od paschału.
    Chorych, których proszę zgłaszać w zakrystii, odwiedzę również w piątek od godz. 10.00.
  5. W przyszłą niedzielę – 5 lipca – spotkanie formacyjne dla Matek Żywego Różańca
    oraz zmiana tajemnic.
  6. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Miłujcie się”.

XII Niedziela zwykła – 21.06.2020

1. Od dzisiejszego popołudnia do soboty włącznie będę przebywał poza parafią.
    W przypadku wezwania do chorego lub pogrzebu, proszę kontaktować się z ks. Dominikiem Juszczakiem – proboszczem z Kucharek (tel. 62-761-55-30).
    W tym tygodniu nie będzie czynna kancelaria parafialna.
  2. Codziennie po Mszy św. litania do Serca Pana Jezusa; w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00.
  3. We wtorek 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca.
  4. W środę 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uroczystego obchodu Bożego Ciała oraz oktawy, składam szczere i serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. Msza św. dziękczynna za miniony rok szkolny w przyszłą niedzielę 28 czerwca o godz. 10.30.
  7. Wszystkim ofiarodawcom pięknie dziękuję za ofiary przeznaczona na cele inwestycyjne.
  8. W minionym tygodniu po renowacji powrócił drugi zabytkowy konfesjonał. Koszt renowacji to kwota 5.700,00 zł., która została pokryta z ofiar inwestycyjnych.
  9. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Miłujcie się”.