I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2018

1. Serdecznie zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych.
    Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz. 15.30. Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali, będą przeznaczone na wystrój Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz kwiaty.
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszam także młodzież i dzieci, szczególnie te, które przygotowują się do I Komunii św. i sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców.
  2. W tym tygodniu zakupiono nowy odkurzacz przemysłowy oraz sprzęt do sprzątania kościoła. Koszt inwestycji to kwota 3690 zł. Została ona pokryta z parafialnej części ofiar kolędowych. Zamówiłem także dwie nowe chorągwie, które zostaną wykonane i dostarczone do naszej parafii w ciągu miesiąca.
  3. Dziękuje za składane dziś przed kościołem ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne.
  4. Nasza parafia w dniach od 11 do 16 czerwca organizuje wyjazd na Litwę, Łotwę i Estonie. Koszt wycieczki to 660 zł. i 275 euro. Bliższe informacje podane są w gablotach. Zapisy do końca lutego.
  5. Prasa: „Gość Niedzielny”, „Opiekun” oraz „Miłujcie się”.