XIII Niedziela zwykła – 08.07.2018

1. W piątek 13 lipca różaniec fatimski o godz. 17.30. Po Mszy św. procesja fatimska.
  2. W minionym tygodniu został wprawiony pierwszy z pięciu witraży w prezbiterium kościoła. Kolejne witraże będą montowane w najbliższych tygodniach.
    Nadal trwają prace przy głównym ołtarzu polegające na wykonaniu urządzenia podnoszącego i opuszczającego kurtynę z obrazem NMP Wniebowziętej oraz wnęki kasetonowej w której zostanie umieszczony obraz Matki Bożej Śnieżnej.
  3. Dziękuję za składane dziś przed kościołem ofiary przeznaczona na cele inwestycyjne.
  4. Od soboty 14 lipca do soboty 21 lipca włącznie, będę przebywał na urlopie. W przypadku wezwania do chorego lub zgłoszenia pogrzebu, proszę kontaktować się z ks. kan. Sławomirem Kosińskim – proboszczem z Kucharek (tel. 62-761-55-30).
    Podczas mojej nieobecności nie będzie czynna kancelaria parafialna.
  5. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość”, „Miłujcie się”.

XIII Niedziela zwykła – 01.07.2018

1. Dziś doroczna pielgrzymka ludzi chorych i sędziwego wieku w Sanktuarium Maryjnym w Tursku. Msza św. z nabożeństwem eucharystycznym i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godz. 15.00.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.
    W czwartek po Mszy św. modlitwa o nowe powołania do życia kapłańskiego – szczególnie z naszej Parafii.
    W piątek Spowiedź św. od godz. 16.30. Po Mszy św. nabożeństwo I piątku. Chorych, których proszę zgłaszać w zakrystii, odwiedzę również w piątek od godz. 10.00.
  3. W przyszłą niedzielę – II miesiąca – składka przeznaczona na cele inwestycyjne.
  4. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość”, „Miłujcie się”.