Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

1. Codziennie do soboty włącznie po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe; dziś po Mszy św. o godz. 16.00.
  2. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na „Świętopietrze”.  W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W przyszłą niedzielę – 1 lipca – spotkanie formacyjne dla Matek Żywego Różańca oraz zmiana tajemnic o godz. 15.30.
  4. Również w przyszłą niedzielę doroczna pielgrzymka ludzi chorych i sędziwego wieku w Sanktuarium Maryjnym w Tursku. Msza św. z nabożeństwem eucharystycznym i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godz. 15.00.
  5. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość”, „Miłujcie się”.

XI Niedziela zwykła – 17.06.2018

1. Codziennie po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe; w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.
  2. W poniedziałek – 18 czerwca – nie będzie Mszy św. W tym dniu nieczynna będzie kancelaria parafialna.
  3. Spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania oraz dla ich rodziców, świadków i bliskich w czwartek od godz. 16.00 do 17.00. Próba generalna dla kandydatów do bierzmowania również w czwartek o godz. 19.00.
  4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w czwartek 21 czerwca o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam na tę dziękczynną Eucharystię dzieci i młodzież wraz z rodzicami oraz wychowawców i nauczycieli naszych Szkół.
  5. W piątek 22 czerwca podczas Mszy św. o godz. 18.00, J.E. Ks. Bp Stanisław Napierała udzieli sakramentu bierzmowania 24 osobom naszej Parafii.  Ze względu na tę uroczystość wszystkim Parafianom udzielam dyspensy od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  8. Nasza Parafia organizuje wakacyjny obóz dla ministrantów i Oazy do Jarosławca do ośrodka „Barka” w dniach od 20 do 25 sierpnia. Jest jeszcze wolnych 5 miejsc. Gdyby ktoś z dzieci lub młodzieży chciał wyjechać na 5 dniowe wakacje nad morzem, proszę o kontakt ze mną.
  9. Suma ofiar zebranych w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne wyniosła 6.265,00 zł. Wszystkim ofiarodawcom – pięknie dziękuję.
  10. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość”, „Miłujcie się.”