XXVIII Niedziela zwykła – 13.10.2019

1. W dniu wczorajszym w sposób uroczysty rozpoczęliśmy Misje Święte w naszej Parafii, które potrwają do piątku 18 października.
    Proszę zachęcić swoich bliskich oraz sąsiadów do uczestnictwa w tym szczególnym czasie nawrócenia i odnowienia swojej wiary.
    Szczegółowy program Misji Świętych, podany jest na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej naszej Parafii a także dziś przed kościołem można go otrzymać od ministrantów.
    Taca z tych dni, przeznaczona będzie dla Ojca Misjonarza, jako wyraz naszej wdzięczności za jego posługę.
  2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30; w niedzielę o godz. 15.30.
    W poniedziałki, środy i piątki różaniec dla dzieci.
  3. Młodzież z klas VII i VIII, która rozpoczęła przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz młodzież, która 23 października ma przyjąć sakrament bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie po Mszy św. we wtorek o godz. 18.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej.
  5. W piątek od godz. 11.30 Ojciec Misjonarz odwiedzi chorych, których proszę zgłaszać w zakrystii.
  6. W piątek po Mszy św. uroczyste zakończenie Misji świętych przy krzyżu misyjnym.
  7. W przyszłą niedzielę, będzie można złożyć ofiary na Papieski Fundusz Stypendialny, natomiast dziś dziękuję za składane przed kościołem ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne.
  8. Przy bocznym wyjściu z kościoła na stoliku, znajdują się kartki na wypominki jednorazowe za zmarłych, które będą czytane w listopadzie po Mszy św.
    W kancelarii parafialnej można też zamawiać wypominki roczne oraz intencje Mszy św. na przyszły 2020 rok.
  9. Uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej, proszę o wpłacenie do dnia 20 października kolejnej raty w kwocie 600 zł.
  10. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość” oraz kalendarze diecezjalne na 2020 rok.

XXVII Niedziela zwykła – 6.10.2019

1. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30; w niedzielę o godz. 15.30.
    W poniedziałki, środy i piątki różaniec dla dzieci.
    W poniedziałek – 7 października – we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej podczas Mszy św. o godz. 18.00, dzieciom przygotowującym się do I Komunii św., zostaną poświęcone różańce. Obecność dzieci i rodziców obowiązkowa.
  2. Młodzież z klas VII i VIII, która rozpoczęła przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 19.00.
  3. Spotkanie dla młodzieży, która 23 października ma przyjąć sakrament bierzmowania, odbędzie się w czwartek o godz. 19.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej.
  5. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia, litania za zmarłych oraz zapalenie zniczy od paschału.
  6. W sobotę 12 października podczas Mszy św. o godz. 18.00 w sposób uroczysty rozpoczniemy Misje Święte w naszej Parafii, które potrwają do piątku 18 października.
    Będzie to też czas, który ma nas przygotować do wielkiego wydarzenia jakim będzie konsekracja nowego ołtarza ofiarnego, która nastąpi podczas wizytacji kanonicznej 23 października – w 70 rocznicę wmurowania kamienia węgielnego pod budowę naszej świątyni.
    Szczegółowy program Misji Świętych, podany jest na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej naszej Parafii, a także dziś przed kościołem można go otrzymać od ministrantów.
  7. W przyszłą niedzielę – II miesiąca – składka przeznaczona na cele inwestycyjne. Natomiast ofiary na Papieski Fundusz Stypendialny, będzie można złożyć w niedziele 20 października.
    Przy składaniu wypominek w kancelarii, rodzina otrzyma informację, w jakim dniu będziemy modlić się za ich zmarłych.
  9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku z wyjątkiem środy.
  10. Uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej, proszę o wpłacenie do dnia 20 października kolejnej raty w kwocie 600 zł.
  11. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość” oraz kalendarze diecezjalne na 2020 rok.