II Niedziela Zwykła – 24.01.2021

1. Po spotkaniu z Radą Parafialną ustalono, że kolęda będzie w formie indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem rodzin na każdej Mszy św. wieczornej i niedzielnej do dnia 2 lutego włącznie. Nie będzie wyczytywanych rejonów, żeby była swoboda wyboru i mniejsze ryzyko zgromadzenia większej liczby osób. Zapraszam, żeby przyjść w tygodniu i nie kumulować się w niedziele. Proszę z sobą zabrać pojemniczek na wodę święconą, którą potem pokropicie Wasze domy.
  2. Możliwe jest umówienie się indywidualnie na poświęcenie nowego domu lub mieszkania. Proszę o kontakt telefoniczny lub w biurze parafialnym.
  3. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Również ten tydzień jest czasem modlitwy o jedność chrześcijan. Pamiętajmy o modlitwie w tych intencjach.
  4. W sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszam po jednym przedstawicielu każdej grupy duszpasterskiej na spotkanie w celu omówienia działań w parafii.
  5. Spotkanie rodziców komunijnych za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30.
  6. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. W tym dniu zbiórka do puszek przed kościołem na rzecz Chorwacji, która ucierpiała po trzęsieniu ziemi.
  7. Biuro parafialne czynne po Mszy św. od poniedziałku do piątku.
  8. Bóg zapłać za dzisiejszą ofiarę złożoną na cele inwestycyjne.
  9. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”.

Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021

1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy oficjalnie okres Bożego Narodzenia, w polskiej tradycji przedłużamy świętowanie tego czasu do 2. lutego.
  2. W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku Msze św. wyjątkowo o godz. 18:00.
  3. We wtorek po wieczornej Mszy św. o 18:00 spotkanie Rady Parafialnej.
  4. W piątek o 17:00 wraca Msza św. zbiorowa za zmarłych we wcześniejszej formie.
  5. Ze względu na stan epidemiczny nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Decyzję o formie przeprowadzenia kolędy podam za tydzień, gdyż chcę najpierw skonsultować się z Radą Parafialną.
  6. Możliwe jest umówienie się indywidualnie na poświęcenie nowego domu lub mieszkania. Proszę o kontakt telefoniczny lub w biurze parafialnym.
  7. W przyszłą niedzielę przełożona z wcześniej składka przeznaczona na cele inwestycyjne. Będzie ona zbierana w taki sposób jak w każdą niedzielę.
  8. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”.