XXV Niedziela zwykła – 20.09.2020

1. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w czwartek. W przypadku wezwania do chorego lub pogrzebu, proszę kontaktować się z ks. Dominikiem Juszczakiem – proboszczem z Kucharek (tel. 62-761-55-30).
  2. Dziękuje za składane dziś przed kościołem ofiary na KUL.
  3. Wszystkim ofiarodawcom, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne, pięknie dziękuję.
  4. Otrzymaliśmy kalendarze diecezjalne na przyszły 2021 rok. Kalendarze są do nabycia przy bocznym wyjściu z kościoła lub u ministrantów przed kościołem. Koszt jednego kalendarza wynosi 5 zł.
  5. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Miłujcie się”.

XXIV Niedziela zwykła – 13.09.2020

1. W poniedziałek – 14 września – obchodzić będziemy Święto Podwyższenia Krzyża.
  2. Dzieci z klas III Szkoły Podstawowej, które w przyszłym roku 3 maja przystąpią do I Komunii św. zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 do kościoła.
  3. Młodzież z klas VIII Szkoły Podstawowej i z klas I Szkół Średnich, która 9 listopada przyjmie sakrament bierzmowania, zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 19.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej.
  5. Dziękuje za składane dziś przed kościołem ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć ofiary na KUL.
  7. Otrzymaliśmy kalendarze diecezjalne na przyszły 2021 rok.
    Kalendarz jest cegiełką, która ma wspomóc materialnie Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji. Kalendarze są do nabycia przy bocznym wyjściu z kościoła lub u ministrantów przed kościołem. Koszt jednego kalendarza wynosi 5 zł.
  8. Prasa: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Miłujcie się”.