Intencje mszalne

04-11.12.2022 r.

II Niedziela Adwentu

  •   8:30 +Jana Mielcarka w roczn. śm.
  • 10:30 Za parafian
  • 16:00 +Jana Wituckiego w 1 roczn. śm. – od żony; oraz: +Janinę w roczn. śm. i Franciszka Ceglarków 

Poniedziałek, 18:00

  1. +Antoniego Łusiaka w roczn. śm., +zm. z r. Łusiaków, Pawlickich i Kurzajewskich
  2. +Jacka Tomczaka – od siostry Marty z r.

Wtorek, 18:00, św. Mikołaja

+Józefa, Eugeniusza i Józefę Michalczaków

Środa, 18:00, św. Ambrożego 

+Zygmunta Urbaniaka – od siostry Władysławy z córką

Czwartek, 18:00, Niepokalane Poczęcie NMP

+Henryka Ordziniaka w 1 roczn. śm.

Piątek, 18;00

  • +kapłanów: ks. Michała Pacholczyka
  • +Honoratę Siwielę
  • +Kazimierę Bociańską w 1 roczn. śm.
  • +Stanisława i Teresę Zasiecznych
  • +Genowefę, Feliksa, Irenę, Mariana Seteckich, +Anielę i Józefa Kałużnych
  • +Leokadię Linkowską – od Elżbiety z r. z Gołuchowa
  • +Gabrielę Podymską – od Seteckich i Hadrychów z Gołuchowa oraz Seteckich i Cholewów z Jedlca
  • +Teresę Olejniczak – od siostry Barbary z r.
  • +Weronikę Pęczek – od r. Sobczaków z Wszołowa
  • +Jarosława Taczałę – od siostry Grażyny z mężem
  • +Zenona Derbicha – od Małgorzaty Derbich z Mateuszem i Sławkiem
  • +Krystynę Skrzypniak – od Barbary i Ryszarda Szczepańskich
  • +Danielę Marcinkowską-Kuźniacką – od Razików i Urbaniaków z Wszołowa
  • +Marię i  Godzimierza Piechowiaków – od Mirosławy i Ryszarda Karpińskich
  • +Ryszarda Walerowicza – od Włodzimierza Jędrasiaka z r.
  • +Jana Wituckiego – od Doroteusza Kubiaka z żoną
  • +Henryka Ordziniaka – od Ordziniaków i Dwojaków z Ciesiel
  • +Eugeniusza Jędrzejaka – od Zarządu i pracowników firmy NATURAL
  • +Stanisława Jentka – od Skrzypniaków i Pajerów z Kajewa
  • +Mariannę Musidłowską – od sąsiadów Tomczaków
  • +Lucjana Młodaka – od Barbary Walerowicz z r.
  • +Barbarę Kunert – od kuzynki Wandy Ignasiak i Jędraszczyków z Kalisza
  • +Aleksandra Piętkę – od Szkudlarskich i Januszów
  • +Antoniego Walczaka – od Mariusza Zycha oraz Dariusza Zycha z żoną i synami
  • +Irenę Talarczyk – od bratanka Rajmunda z r.
  • +Agnieszkę Walerowicz – od Moniki i Karola Kuczmów
  • +Zygmunta Urbaniaka – od Przemysława Michalaka z r.
  • +Stanisławę Spaleniak – od kuzynek: Basi i Aleksy
  • +Andrzeja Grzelarczyka – od Janiny i Juliana Hulaków
  • +Zbigniewa Solarczyka – od teściów: Ireny i Bolesława
  • +Felicję Woźniak – od sąsiadów Komorskich
  • +Edmunda Gądziaka – od Marka i Anny Hałasów
  • +Andrzeja Mielcarka – od r. Niefejów z Będzieszyna
  • +Bogdana Kanię – od sąsiadów Sokołowskich
  • +Zygmunta Kościelaka – od wnuka Marka z Marleną

Sobota, 18;00

+Stefana Pantofla w roczn. śm.

III Niedziela Adwentu

  •   8:30 +Kazimierza Kordylasa w 36 roczn. śm.
  • 10:30 Za parafian
  • 16:00 Marię i Godzimierza Piechowiaków – od Wiesława i Justyny z r.